Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • 20 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 12 ani
    Avatar
    Prima vizita 05 aprilie 2011
    Comentarii: 8
    Discutii:
    Buna, sunt Roxana! Am 32 de ani si, de aproape 2 ani, de cand am devenit mama, mi-am descoperit o noua pasiune: gastronomia. Acum stau in bucatarie cu orele , din dorinta de a face produse bune pentru copil si sot. Norocul meu este ca sotul mananca orice fel de mancare, nu face nazuri, asa ca nu am o misiune prea grea.

    • Vote Down1Vote Up
  • acum 12 ani
    iulia_mihaela
    Prima vizita 01 martie 2011
    Comentarii: 20
    Discutii: 8
    Ei bine ...esti foarte norocoasa ;-) ..sper ca si misiunea mea peste cativa ani sa fie la fel de usoara ca si a ta :-D
    Intotdeauna gasesti usor ceea ce nu cauti. Iar ceea ce cauti gasesti abia in ultimul loc in care poti cauta (Edward A. Murphy)

    • Vote Down1Vote Up
  • acum 12 ani
    Avatar
    Prima vizita 05 septembrie 2011
    Comentarii: 1
    Discutii:
    Buna, Sunt Cristina, lucrez în învăţământ , am 35 de ani, şi îmi place să încerc lucruri noi în bucătărie, deşi nu petrec foarte mult timp acolo.

    • Vote Down1Vote Up
  • acum 12 ani
    Avatar
    Prima vizita 18 noiembrie 2011
    Comentarii: 8
    Discutii: 2
    Buna, eu sunt Grety, sunt pensionara, mi-a placut mult sa gatesc dar acum - pt ca locuiesc singura, ma lupt cu ceva kg in plus si de aceea ofer cu drag sfaturi gospodinelor cu mai putina experienta.Altfel, am 3 copii, baieti, 2 casatoriti si un "praslea" de aproape 22 de ani.Si sunt vaduva, dar nu prea am timp ca il omor cu crosetatul...Ce sa-i faci, pensia mica... Pe curand!

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 12 ani
    coolinariaforum
    coolinariaforum     Link Comentariu
    Administrator
    Prima vizita 10 februarie 2011
    Comentarii: 11
    Discutii: 5
    Bun venit! Asteptam sa impartasim sfaturi si sugestii pentru retete.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Lavinia
    Lavinia     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 05 iunie 2012
    Comentarii: 1
    Discutii:
    Buna!
    Ma bucur ca am descoperit acest site. Este plin de idei si retete interesante pe care abia astept sa le pun in practica cat de curand!

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Avatar
    Prima vizita 16 ianuarie 2013
    Comentarii: 6
    Discutii:
    Buna, sunt Aurelia si asa cum scria cineva mai sus, sunt un dezastru in bucatarie , asta nu inseamna ca nu stiu sa gatesc nimic......mancarurile de zi cu zi. Am mare noroc cu sotul, ii place tare mult sa gateasca mancaruri sofisticate si sta mai mult el pe langa aragaz. Acum as putea spune ca nu prea mai sta niciunul in bucatarie, incercam sa slabim asa ca mai rarut mancaruri gatite.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 9 ani
    Avatar
    Mimi_Stoi     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 29 august 2014
    Comentarii: 1
    Discutii:
    buna ziua , am ajuns aici din intimplare dar vad ca nu este activitate ...de ce ?

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 9 ani
    Avatar
    Sebi_Dan     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 17 noiembrie 2014
    Comentarii: 4
    Discutii:

    Mimi_Stoi a spus:

    buna ziua , am ajuns aici din intimplare dar vad ca nu este activitate ...de ce ?


    Da pacat, imi place tare mult siteu asta :)

    Events by Capitol, cea mai buna alegere restaurante iasi

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 8 ani
    Bobocea_Ioana
    Prima vizita 23 mai 2015
    Comentarii: 1
    Discutii:
    NANOCOSMETICA , LIFTING FACIAL RAPID ,DEFINITIV SI NEINVAZIV !
    S-a constatat ca IMBATRANIREA CELULARA dar si toate bolile de la cele mai simple la cele declarate incurabile sunt BOLI TELOMERICE ….TELOMERII se scurteaza pana in punctul in care cromozomii nu mai pot functiona normal ,diviziunea celulara nu se mai poate produce si .....celulele mor .. NOUTATE MONDIALA !!! Exista ACUM produsele de NANOCOSMETICA care declanseaza procesul de regenerare celulara.

    Nanotehnologia este cea care ne asigură un complex de 3500 de substanţe active care provin din plante, minerale, aur şi argint coloidal cu un mecanism unic de asimilare rapid si definitiv. Produsele actioneaza benefic in praxisul chirurgical , probleme: dermatologice,ale cavitatii bucale ,sistemului osos,gastro-intestinal,respirator,circulator,etc. asigurand O SANATATE INTERIOARA şi O FRUMUSETE EXTERIOARA . EU SUNT AICI ! INTREABA-MA !!!
    IOANA BOBOCEA 0214208096 0744300432 0736632663 E-mail: [email protected] Website : www.wellnesstouch.ro


    • Vote Down0Vote Up


Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)