Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • acum 11 ani
    Ursu_Elena
    Ursu_Elena     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 19 aprilie 2012
    Comentarii: 57
    Discutii: 58
    Am fost in weekend la o mica printesa care tocmai a implinit 3 anisori si ca tort normal ca a fost inevitabila printesa in rochita roz si foarte foarte delicioasa.image
    Atasamente:
    2012-10-21 15.47.36.jpg 1M

    • Vote Down0Vote Up
  • 2 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 11 ani
    Mihaela_C
    Mihaela_C     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 20 aprilie 2012
    Comentarii: 107
    Discutii: 4
    Foarte frumos, copiii sunt fascinati de acest gen de torturi. As vrea sa fac si eu un tort special cu martipan, dar nu stiu exact daca nu ma complic, pentru ca mi se pare destul de complicat sa lucrez cu martipan, in general prefer frisca si fructele... Ce ar trebui sa fac ca martipanul sa arate natural si sa nu aiba aspectul acela de uscat / crapat? Se poate aplica pe orice fel de blat? Un invelis frumos ar trebui sa ascunda si un interior frumos si gustos, pentru ca degeaba arata bine la exterior daca gustul te face sa strambi din nas :-S

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    alinetu
    alinetu     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 97
    Discutii: 7
    Wow, arata grozav, se vede mana profesionistului. Nepotelul meu de 7 ani este innebunit dupa dinozauri si dragoni. Si parintii lui ii alimenteaza pasiunea: jocuri, jucarii, pijamale, carti si altele asemenea toate cu dragoni si dinozauri. Si cireasa de pe tort, tortul de ziua lui, facut in casa dupa un model gasit pe internet, in forma de dragon. Aluat pandispan, ganas, muuuulte jeleuri si aripi de hartie. A iesit demential, copiii au fost incantati si adultii au cazut pe spate. Ne-a fost mila sa-l taiem :D.image
    Atasamente:
    tort dragon.jpg 73K
    tort dragon.jpg 73K

    • Vote Down0Vote Up


Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)