Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • acum 12 ani
    Avatar
    Mira_Mira     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 01 septembrie 2011
    Comentarii:
    Discutii: 1
    Eu recomand tuturor celor care ma intreaba de un reastaurant bun, Pizzeria Mamma Mia. Au o oferta variata de produse dar pizza casei e cea mai delicioasa pizza mancata vreodata.
    Restaurantul este spatios, curat iar personalul este de nota 10
    Mai multe detalii pe http://www.mammamia.ro
    Atasamente:
    mammamia.jpg 127K

    • Vote Down0Vote Up
  • 17 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 11 ani
    Raluca_Chef
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 25
    Discutii: 14
    Parerea mea ....restaurantul ALILA din Iasi ruleeesss in ce priveste pizza, super buna, la preturi pentru toate buzunarele. Eu personal de fiecare data cand am fost acolo sau am comandat acasa mereu am fost extrem de multumita. Ceea ce nu as putea spune si despre Mama Mia, e un bun dar nu la fel de bun ca la Alila. Si personal la Alila restaurantul mi se pare foarte frumusel totul in lemn, tie mai mare dragul sa mergi acolo.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Ionela_Nastase
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 74
    Discutii: 5
    best pizza in the world= pizza hut.......mi se pare cea mai buna pizza in lume. Sora mea are un principiu legat de pizza: daca sunt buni in ceea ce fac trebuie sa stie sa faca cea mai simpla pizza din lume si una din cele mai mai vechi: pizza marguerita. Mammamia pe langa faptul ca mi se par destul de scumpi m-am mai intalnit si cu gafe.....

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Ursu_Elena
    Ursu_Elena     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 19 aprilie 2012
    Comentarii: 57
    Discutii: 58
    La Mama Mia cred ca depinde mult de bucatar si cum ei schimba bucatarul la fiecare luna aproape niciodata nu stii cu ce tip de pizza te intalnesti, uneori e foarte buna iar alteori iti vine sa o trimiti inapoi. Eu sunt pentru MAGIC PIZZA din Tudor ...delicioasaaaa. La Alila imi place pizza dar nu au decat sos de rosii dulce:( (foarte putina varietate la sosuri).

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Gogo
    Gogo     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 07 aprilie 2011
    Comentarii: 43
    Discutii: 3
    Cand locuiam in Iasi, Mamma Mia era pizzeria unde mergeam macar o data pe luna. Au o varietate mare de toppinguri pentru pizza. Mi-e extrem de dor de o farfurie de crispy strips cu salata de varza.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Gogo
    Gogo     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 07 aprilie 2011
    Comentarii: 43
    Discutii: 3
    O pizza foarte buna se gaseste si la Dopo Poco !! Din fericire pentru mine, pizzeria Dopo Poco este si in Brasov. Astfel iau cu mine "o felie" din Iasi !

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Ionela_Nastase
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 74
    Discutii: 5
    Intr-adevar dopo poco este o pizzerie foarte buna, mai ales ca au si oferte foarte faine, livrarea la domiciliu(mai ales cand nu ai timp nici sa mergi la toaleta in sesiune)......Am mai incercat odata si de la pizzeria house. a fost cea mai oribila pizza ever. avea un blat groaznic, greu de mestecatde park avea guma nemasticabila

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Georgis
    Georgis     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 11
    Discutii: 1
    Mamma Mia fac intradevar o pizza delicioasa, si chiar desi unele ori isi mai iau si ei lumea-n cap, parca totusi nu te poti desprinde de ei, si cei de la Alila mai faceau pizza buna, dar n-am mai papat de mult de la ei.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Ionela
    Ionela     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 19 aprilie 2012
    Comentarii: 6
    Discutii: 1
    Un alt local in care poti manca o pizza foarte buna este Pizzeria Domneasca, vis-a-vis de Palatul Culturii.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Avatar
    Yumy     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 6
    Discutii:
    Mie mi-au recomandat niste prieteni, pizza de la Restaurant Vanatoru, cica e foarte buna. Acuma mai ramane doar sa fac o vizita si sa incerc, daca se merita va anunt si pe voi. :)

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    BAICU_ANA+MARIA
    Prima vizita 19 aprilie 2012
    Comentarii: 63
    Discutii: 2
    pizza la mama mia e foarte buna cea de la pizeria domneasca a fost foarte bune dar nu mai este si cea de la alilla imi place

    • Vote Down0Vote Up


Taguri

Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)