Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • acum 11 ani
    Raluca_Chef
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 25
    Discutii: 14
    Eram inebunita. Peste cateva 2 luni trebuia sa merg la o petrecere si rochia pe care vream sa o imbrac si de care ma indragostisem era cam scurta si picioarele imi erau expuse. Desi nu sunt foarte "pufoasa" aveam o celulita pe picioare de toata frumusetea incat si vara cand e super cald preferam sa stau in blugi decat sa imi expun picioarele.
    Asa am descoperit gelurile si cremele ce au in compozitia lor ardeii iuti, sunt extraordinare si au un efect garantat iar daca folosesti si masajul dupa aplicare atunci efectul de piele stralucitoare si neteda va fi pentru mult mai mult timp.
    Daca aveti cunostinta si de alte tratamente naturiste, sper sa le impartasiti. Cu siguranta nu sunt singura caruia celulita ii da dureri de cap..:)

    • Vote Down0Vote Up
  • 4 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 11 ani
    Ionela_Nastase
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 74
    Discutii: 5
    Fii sigura ca nu esti singura. am mai incercat si cu zat de cafea si merge foarte bine. cuvantul de baza este RABDARE si iar rabdare. acum folosesc o crema din comert care face si aceea minuni ;)......de ciocolata nu va spun k este mai buna mancata decat imprastiata pe corp :)) :))

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Mihaela_C
    Mihaela_C     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 20 aprilie 2012
    Comentarii: 107
    Discutii: 4
    Creme, masaje, ardei iute, zat de cafea... am incercat de toate. Nu pot spune ca au avut efecte miraculoase, zatul de cafea facea pielea mult mai catifelata, cea cu ardei iute a avut efecte adverse (scapi de una, dai de alta). Poate doar un regim de viata sanatos, miscare multa, si ciocolata pentru buna dispozitie... portii moderate :P

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Gogo
    Gogo     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 07 aprilie 2011
    Comentarii: 43
    Discutii: 3
    Si eu am incercat crema anticelulitica cu ardei iuti. E fantastica... mie mi-a placut foarte mult. O crema care reduce aspectul de coaja de portocala si netezeste pielea este crema cu cafea verde de la elmiplant. Eu mai nou beau in fiecare zi o lingurita de cafea verde. Ajuta foarte mult la detoxifierea organismului.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 9 ani
    Florina_Sanda
    Prima vizita 19 iulie 2014
    Comentarii: 1
    Discutii:
    :)

    • Vote Down0Vote Up


Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)