Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • acum 12 ani
    Ursu_Elena
    Ursu_Elena     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 19 aprilie 2012
    Comentarii: 57
    Discutii: 58
    Recomand cu toata inima pentru cei ce trec prin Iasi sa mearga la restaurant OSCAR, mancare buna, multa:) (de cele mai multe ori nu termini ce ai comandat), preturi foarte bune, localul este foarte elegant, iar vara au o teresa foarte frumusica afara iar chelnerii sunt prompti.

    • Vote Down0Vote Up
  • 3 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 12 ani
    Nicole
    Nicole     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 10
    Discutii:
    Daca esti in Iasi sau treci pe acolo si vrei o masa delicioasa si sa pleci satul, OSCAR e recomandarea potrivita, dar daca tie o pofta de super clatitie cu tot felul de umpluturi recomand cu caldura AAD'S PLACE au cele mai bune clatite ever, unde pui ca nu e o clatitutza in mijlocul farfuriei e o clatita sanatoasa. Ador clatitele cu ciocolata si ananas facute acolo, si pretul e foarte bun

    • Vote Down1Vote Up
  • acum 12 ani
    Gogo
    Gogo     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 07 aprilie 2011
    Comentarii: 43
    Discutii: 3
    Cand ai mentionat de AAD'S PLACE, mi-ai adus aminte de cat de bune sunt clatitele acolo. Mie imi placeau foarte mult clatitele cu ciocolata si banane. yam yam

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 12 ani
    Georgis
    Georgis     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 11
    Discutii: 1
    Oscarul e intradevar una dintre cele mai bune alegeri, eu va recomand restaurant Panoramic, mancare e buna (pap acolo destul de des)..iar prajiturile sunt dementiale. In plus nu e nici foarte scump, daca vreti sa faceti o incercare dar totusi sa nu va para rau apoi de banii dati, pt ca fiecare om are propriul gust, va recomand sa faceti o vizita intre orele 12-15, pentru ca este bufet suedez (all you can eat)..si nu e nici foarte scump, vreo 20 de lei. :)

    • Vote Down0Vote Up


Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)