Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • acum 11 ani
    Ursu_Elena
    Ursu_Elena     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 19 aprilie 2012
    Comentarii: 57
    Discutii: 58
    Eu cred ca niciodata o cafeluta nu trebuie servita fara ceva super delicios alaturea. In in dimineata asta am de ales din aceasta farfurioara splendinda...oara cu ce sa incep???image
    Atasamente:
    2012-12-30 15.55.00.jpg 1M

    • Vote Down0Vote Up
  • 3 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 11 ani
    tib19
    tib19     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 20 aprilie 2012
    Comentarii: 130
    Discutii: 2
    uuu, arata super bine! dar cred ca dupa vreo 2 ore, tot mi s-ar face foame. dimineata am nevoie de ceva mai consistent, ca la serviciu abia iau un covrig, deci pana la cina trebuie sa rezist. in mod normal, prefer sandvis, lapte cu cereale, cartofi la cuptor, iar mai nou, cate o cana de cafea cu lapte. ceaiul ma adoarme, in general, iar un smoothie nu-mi tine de sat nici un sfert de ora.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    Albinuta
    Albinuta     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 87
    Discutii: 12
    Ciocolatica, prajiturica, bombonica ... orice fel de dulce merge dimineta langa cafeaua aromata, unde mai pui ca iti da si un plus de energie. Oricat de adormit ai fi, mirosul de cafea proaspat preparata, si un mic rasfat dulce iti fac si ziua mai buna. Orice ai ales de pe acea farfurie sunt sigura ca a mers la sufletel :D

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    tib19
    tib19     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 20 aprilie 2012
    Comentarii: 130
    Discutii: 2
    de acord cu tine, albinuto! o cafea, mai tare sau mai slaba (in cazul meu) e ideala dimineata. imi place mirosul de cafea proaspat facuta in bucatarie. pacat ca nu am si masina de rasnit boabe de cafea. rasfat dulce? hhmmm, foarte rar in cazul meu. prefer cafea cu o lingura de smantana si mic dejun consistent. turta dulce sau corn umplut cu ceva foarte, foarte rar.

    • Vote Down0Vote Up


Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)