Logheaza-te aici pentru a putea adauga comentarii si discutii noi pe forum!

  • acum 11 ani
    Raluca_Chef
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 25
    Discutii: 14
    Trebuie neaparat sa recomand cofetariile La Friscot. Prajiturile sunt delicioase, pufoase si deosebite. Preturile sunt excelente. Iar pentru o cofetarie atmosfera din interior este foarte eleganta totul este imbracat in lemn si oglinzi si nota aceasta unica te face sa deschizi portofelul:). In plus la aceste cofetarii am intalnit chiar si promotii sau reduceri pentru ceea ce mi sa parut inedit pentru o cofetarie. Plus fac torturi la comanda de neuitat.

    • Vote Down0Vote Up
  • 3 Comentarii sorteaza in functie de:
  • acum 11 ani
    Mihaela_C
    Mihaela_C     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 20 aprilie 2012
    Comentarii: 107
    Discutii: 4
    Subscriu. Prajiturele foarte bune, mereu proaspete, produse de patiserie gustoase, iar de torturi nu mai zic. In plus, daca ai o idee nastrusnica de tort pentru o ocazie speciala, pentru aniversarea copilului tau sau pentru cineva drag, fii sigur ca va fi pusa in aplicare intocmai :-D. Iar atmosfera este foarte calda si primitoare :P.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    alinetu
    alinetu     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 18 aprilie 2012
    Comentarii: 97
    Discutii: 7
    Aprob pozitiv :D ! Cu un mare plus pentru foietaje, in top 3 al patiserii lor din Iasi din punctul meu de vedere, poate chiar in top 2 la mare bataie cu cele de la Patiseria Domneasca.

    • Vote Down0Vote Up
  • acum 11 ani
    tib19
    tib19     Link Comentariu
    Membru
    Prima vizita 20 aprilie 2012
    Comentarii: 130
    Discutii: 2
    Mie imi plac eclerele de la Friscot. Au umplutura delicioasa si crema de ciocolata apetisanta. Totusi, daca e sa-ti cumperi, ia din cele mari, nu din cele mici-mici, pentru ca sunt mai bune. Asa eclere mai comandam acasa de la Mamma Mia. Am mancat odata ecler chiar la pizzeria Mamma Mia si parca erau putin uscate :(. In rest, nu stiu alt loc in care sa se serveasca un ecler pe gustul meu. Nici macar de celebrul Select nu am fost multumita.

    • Vote Down0Vote Up


Cei mai activi utilizatori

Utilizatori online: (0)